I don't wanna go to school anymore

By Rebell - 10:38

Jak bym wyglądał gdybym dziś musiał iść do szkoły na rozpoczęcie roku ? Zapewne tak jak na zdjęciach poniżej. Odchodząc od konwencjonalnego ubioru na takie okazje, prezentuję zupełnie coś innego. Koszula w ciekawym princie, słoneczne szorty, niebieskie mokasyny i szelki, które kojarzą mi się z latami młodości moich rodziców. Zamiast trzepaka, ostatnie wakacyjne zabawy na rusztowaniu. 
Dziś też odbyło się spotkanie rad programowych OFF i DA, bo już 24-28 października kolejna edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Jestem bardzo ciekawy, kogo zobaczymy na wybiegu i mnie zachwyci.

shirt - insight
shorts - your neighbors
shoes - urbanoutfitters
watch - casio
glasses - ray-ban
suspenders - reserved • Share:

You Might Also Like

6 komentarze

 1. jakby każdy tak przyszedł na rozmoczęcie roku świat byłby o niebo lepszy, nie byłoby czarno-białej rzeczywistości, choć wiele się zmieniło od czasów kiedy był to przymus :) świetne spodnie, a 6 zdjęcie jest najlepsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie biało-czarne dzieciaki w dniu rozpoczęcia roku szkolnego bardzo się podobają. Klasyka :) W inne kolory mogą śmiało ubierać się każdego innego dnia.
  Nie zmienia to jednak faktu, że wyglądasz świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. UŚMIEEEECHNIJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!Masz zajebisty uśmiech(widziałam we wcześniejszych postach) i gdybys się częściej uśmiechał to bym Cię brała:D ( no i bez tego też) bardzo fajny blog:)

  OdpowiedzUsuń
 4. musztardowe spodenki super.

  http://a-cup-of-ideas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń