#zaraonline in Poland

By Rebell - 12:56

Pomiędzy informacjami na temat nowej fryzury Popek, a wyrwanymi drzwiami z korzeniami Sochy staram się nadal zachować dobry humor dzięki prezentowi jaki w ostatnim tygodniu sprawił mi jeden z dobrze Wam znanych sklepów. Równo tydzień temu została otwarty pierwszy w Polsce sklep internetowy Zary, dzięki czemu umożliwia wszystkim dotarcie do ich produktów. Spośród licznej grupy blogerów, stylistów oraz ludzi związanych z modą wybrano 300 osób, które mogły poszaleć na nowo powstałej platformie.

Otwierając dwie koperty nie miałem pojęcia, że w środku może znajdować taki przyjemny prezent na początek wiosny. Kolor miętowy kojarzony z Mariną oraz wygrawerowany napis Poland na małym, srebrnym kółeczku pozwolił odczuć, iż zadbano o każdy szczegół promocji.

Ze względu na większe możliwości wykorzystania wolnego czasu w ostatnim tygodniu, zamówienie chętnie odebrałem w sklepie. Trzy dni przeglądałem #zaraonline by w końcu wybrać 3 rzeczy, które chętnie założę. Jedną z nich są spodnie, które w pewnym stopniu przypominają te, które projektuje Madox.

xoxo Rebell  • Share:

You Might Also Like

2 komentarze

  1. no a dzie reszta zamówienia ja się pytam ?:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Reszta też czarna i leży sobie spokojnie :)

    OdpowiedzUsuń