Victoria's Secret - first heaven for girls in Warsaw

By Rebell - 11:56

Od dzisiaj oficjalnie możecie poczuć się wyjątkowo, a wszystko ze względu na otwarcie jednego z pierwszych sklepów Victoria's Secret w Polsce. W warszawskich Złotych Tarasach na niewielkiej powierzchni oferowane są kosmetyki, dodatki i mała część kolekcji bielizny. Cała linia ma zostać wprowadzona według zapewnień dystrybutora w najbliższym czasie. 


Pierwszy dzień to muzyka i atrakcje dla przybywający kobiet. Sklep zapewnił również coś co mogło połechtać ego niektóre panie mogąc sobie zrobić zdjęcie i zostać aniołkiem VS. 


Kiedyś udało mi się zobaczyć dokument o całej firmie, która została założona w 1977r w USA. Pomysłodawcą był Roy Raymond, który chciał aby jego żona miała piękną bieliznę, a nigdzie nie mógł jej znaleźć. Założenia były proste, piękne kobiety obsługujące mające za zadanie pomóc panom w doborze stroju dla wybranki. Tak też jest do dziś. Oprócz bielizny, można znaleźć balsamy do ciała, błyszczyki, perfumy, kosmetyczki i wiele innych dodatków. Głównymi obszarami kochającymi ten sklep jest Kanada i USA, lecz cały świat zna Victoria's Secret z ich pokazów mody. 


Pokazy mody VS to wielkie wydarzenie, na które wejście biją się miliony. Spektakularne, bezbłędne muzycznie z bajkowymi kreacjami. Na wybiegu w roli aniołków można podziwiać naszą Anje Rubik, Karoline Kurkovą, Mirande Kerr, Gisele Bundchen czy Alessandre Ambrosio czy Heidi Klum. 

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze