Ptaszek for men f/w 2011/12 - backstage

By Rebell - 10:11


Monika Ptaszek twórczyni marki Ptaszek for men właśnie wypuściła z klatki kolejną kolekcję dla mężczyzn. Premierowo pokazana została na Fashion Week'u w Łodzi podczas FashionPhilosophy, na który udało mi się pojechać i podpatrzeć modowe wzloty i upadki. Kolekcja głównie opierała się na czerni i bieli, lecz można było zaobserwować kolor beżowy i bordowy. Użyte tkaniny zostały poddane kilku torturom, dzięki którym projekty nabrały niepowtarzalnej struktury, a sama projektantka doskonale pokazała co można stworzyć gniotąc, gotując i farbując materiał. Wykorzystując stare metalowe rury z pomocą ślusarza zrobiła efektowny naszyjnik, który został porównany z biżuterią Masaja. Pozytywnie zostały odebrane luźno plecione swetry, płaszcze i skórzane kamizelki. Mi najbardziej spodobała się czarna skóra, którą miałem możliwość przymierzyć podczas spotkania z projektantką.

Jak do każdej nowej kolekcji stworzono lookbook. Sesja zdjęcia odbyła się na warszawskich młocinach, którą odwiedziłem z wielką chęcią. Zdjęcia zostały wykonane przez Justyne Dudek, której talent docenił Marcin Tyszka. Przed obiektywem stanął Wojtek Górski, który przyjechał specjalnie z Trójmiasta! Za makeup odpowiedzialna była Karina Wacławik pracująca m.in. przy polskiej edycji X Factor, w której Monika Ptaszek zaprezentowała kilka swoich projektów (Dziewczyny, M.Szpak, G.Loska). Sesja przebiegła w słonecznej atmosferze, której efekty możecie obejrzeć na fanpage'u Ptaszek for men.

Poniżej zamieszczam zdjęcia z backstage'u i jedno w czarnej skórze, poddanej gniecieniu i gotowaniu :))Na zakończenie najnowszy teledysk Kayah do piosenki Za późno.  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze